Gięcie blach

Obróbka plastyczna to proces, na który składa się gięcie blach, wykonywane w celu nadania im pożądanego kształtu. Posiadamy nowoczesny park maszynowy umożliwiający precyzyjne profilowanie blach z wykorzystaniem specjalistycznych pras krawędziowych. Maszyny te pozwalają na szczegółową obróbkę poszczególnych elementów, z jednoczesnym zachowaniem właściwości technicznych blachy. Jesteśmy w stanie zagwarantować precyzyjne gięcie blach przy zachowaniu wysokiej powtarzalności wymiarowej, co przekłada się na możliwość wysokojakościowej realizacji zamówień niezależnie od nakładu. 

Profilowanie blach – Warszawa

Doświadczenie i specjalistyczne maszyny wykorzystywane w pracy umożliwiają nam nadanie poszczególnym elementom nawet niestandardowych kształtów. Profilowanie blach za pomocą prasy krawędziowej stwarza nieograniczone możliwości obróbki metalu, z jednoczesnym zachowaniem najwyższej jakości materiału. Gięcie blach wykonujemy w sposób precyzyjny, według szczegółowych wymagań klienta, aby produkt końcowy posiadał określone parametry. Obsługujemy surowce o zróżnicowanym składzie, co daje naszym Klientom szerokie możliwości zlecania profesjonalnej obróbki blachy niezależnie od wielkości komponentu oraz grubości materiału. 

Profilowanie blach wykonujemy na specjalne zamówienie, dostosowując ich strukturę do zapotrzebowania branży zlecającej nam wykonanie zadania. Realizujemy nawet nietypowe zamówienia i poddajemy obróbce plastycznej różnorodne rodzaje blach o zróżnicowanej strukturze i grubości. Gięcie blach oferujemy klientom na terenie miasta Warszawa. Realizujemy zlecenia nisko- i wysokonakładowe odpowiadając w tym zakresie na potrzeby i oczekiwania klientów prywatnych oraz biznesowych. Oferujemy najwyższą jakość obsługi, krótkie terminy realizacji zamówień oraz konkurencyjne ceny. To wszystko sprawia, że marka Jakmet jest znanym i cenionym na warszawskim rynku partnerem w zakresie obróbki i gięcia blach. 

Zapraszamy do współpracy z naszą firmą, a w razie pytań lub wątpliwości do kontaktu. Z przyjemnością dopowiemy na wszystkie Państwa pytania i pomożemy w doborze najbardziej optymalnej metody obróbki komponentów z blachy.