Laserowe cięcie blach

Nasz doskonale wyposażony park maszynowy pozwala na zastosowanie nowoczesnych technologii, dzięki którym cięcie profili i blach może być wykonane precyzyjnie i szybko. W swojej pracy korzystamy ze sprzętu opartego na innowacyjnych rozwiązaniach technologicznych, takich jak cięcie laserowe czy z użyciem strumienia wody. Każdą metodę dobieramy do parametrów materiału poddanego plastyce, aby obróbka blach była wykonana z dbałością o każdy detal.

Cięcie laserowe

Metoda ta jest najczęściej wykorzystywana w przypadku cięcia blach o miękkiej strukturze i niewielkiej grubości. Cały proces obróbki przebiega sprawnie i pozwala uzyskać dobre rezultaty, które nie obniżają jakości opracowywanego materiału. Cięcie laserowe stosujemy również w przypadku innych materiałów metalowych, dlatego tę metodę chętnie wykorzystujemy do takich prac jak cięcie profili i rur oraz cięcie blach o różnej gęstości.

Ze względu na to, że obróbka blach wymaga indywidualnego podejścia do opracowywanego materiału, jesteśmy w stanie wybrać najlepszą metodę. Dzięki temu cięcie blach będzie każdorazowo dostosowane do konkretnych wymagań co do przeznaczenia elementów metalowych poddawanych obróbce. Zapraszamy do współpracy klientów z terenu miasta Warszawa.