Laserowe cięcie blach

Nasz doskonale wyposażony park maszynowy pozwala na zastosowanie nowoczesnych technologii, dzięki którym cięcie profili i blach może być wykonane precyzyjnie i szybko, z uzyskaniem nieposzarpanej i estetycznej krawędzi cięcia. W swojej pracy korzystamy ze sprzętu opartego na innowacyjnych rozwiązaniach technologicznych, takich jak cięcie laserowe czy cięcie blachy z użyciem strumienia wody. Metodę cięcia każdorazowo dobieramy do parametrów materiału poddanego plastyce, aby obróbka blach była wykonana z dbałością o każdy detal, a cięcie nie wpływało negatywnie na wytrzymałość profilu oraz jego parametry użytkowe.

Cięcie laserowe

Obecnie bardzo dużym zainteresowaniem cieszy się cięcie laserem. Metoda ta jest najczęściej wykorzystywana w przypadku cięcia blach o miękkiej strukturze i niewielkiej grubości. Cały proces obróbki przebiega sprawnie i pozwala uzyskać dobre rezultaty, które nie obniżają jakości opracowywanego materiału i nie powodują niepożądanych odkształceń wyrobu gotowego. Cięcie laserowe stosujemy również w przypadku innych materiałów metalowych, dlatego tę metodę chętnie wykorzystujemy do takich prac jak cięcie profili i rur oraz cięcie blach o różnej gęstości. Podstawową zaletą laserowego cięcia blach jest szybkość oraz precyzja działania, dzięki której każde cięcie jest idealnie równe. Cięcie laserem pozwala również uzyskać wysoką powtarzalność wymiarową, dlatego jest chętnie wykorzystywane podczas realizacji zamówień wysokonakładowych, przy których ważna jest precyzja działania.

Ze względu na to, że obróbka blach wymaga indywidualnego podejścia do opracowywanego materiału najlepiej powierzyć ją ekspertom dysponującym kompleksowo wyposażonym parkiem maszynowym. Marka Jakmet od lat specjalizuje się w cięciu blachy i profili wykonanych z różnych metali. Jesteśmy w stanie wybrać najlepszą metodę cięcia adekwatnie do opracowywanego materiału. Dzięki temu cięcie blach będzie każdorazowo dostosowane do konkretnych wymagań co do przeznaczenia elementów metalowych poddawanych obróbce oraz parametrów technicznych materiału. Zapraszamy do współpracy klientów z terenu miasta Warszawa oraz okolicznych miejscowości. Współpracujemy z klientami indywidualnym oraz firmami produkcyjnymi. Oferujemy konkurencyjne stawki oraz krótkie terminy realizacji zleceń.