Obróbka skrawaniem Warszawa

Świadczymy usługi z zakresu obróbki metalu skrawaniem. Obróbka skrawaniem to termin produkcyjny obejmujący szeroki zakres technologii i technik. Można go z grubsza zdefiniować jako proces usuwania materiału z przedmiotu obrabianego za pomocą obrabiarek o napędzie silnikowym w celu ukształtowania go w zamierzony projekt. Większość elementów i części metalowych wymaga obróbki podczas procesu produkcyjnego. Specjalizujemy się w zakresie toczenia metalu, frezowania, szlifowania metalu, cięcia piłą taśmową oraz wykonywania form wtryskowych, wykrojników czy stempli.

Rodzaje narzędzi do obróbki skrawaniem

Istnieje wiele rodzajów narzędzi do obróbki skrawaniem, które mogą być używane samodzielnie lub w połączeniu z innymi narzędziami na różnych etapach procesu produkcyjnego, aby osiągnąć zamierzoną geometrię części.

Główne kategorie narzędzi do obróbki skrawaniem stosowanie w naszej firmie to:

W ofercie toczenie CNC i frezowanie CNC

Frezowanie CNC to rodzaj procesu obróbki CNC, w której wykorzystuje się obrotowe narzędzia tnące, które to toczenie CNC jest rodzajem procesu obróbki CNC, który wykorzystuje tokarkę do tworzenia szczegółowych funkcjonalnych prototypów i części końcowych o cechach cylindrycznych.

Toczenie CNC jest stosowane do każdego obrotowo symetrycznego kształtu, aby szybko usunąć materiał, pozostawiając doskonałe wykończenie powierzchni, które czasami nie wymaga obróbki końcowej.

Nasze usługi obróbki metalu skrawaniem kierujemy do Klientów Warszawy i okolic. Zapraszamy do kontaktu.